+(370) 636 56565 (10:00 - 18:00)

SMS marketingas SMS marketingas

emailmarketing

Siųskite SMS savo klientams ir padidinkite savo pardavimus!

SMS marketingas – viena iš efektyviausių būdų padidinti pardavimus, susigrąžinti jau buvusius klientus ir priminti apie save.

Viskas vyksta gana paprastai. Specialių įrankių pagalba suformuojate reklaminį pranešimą ir išsiunčiate tam tikriems vartotojams. Siųsite visiems kartu ar po vieną – priklauso nuo projekto sudėtingumo. Yra galimybės siųsti SMS iš karto visai turimai adresatų bazei. Taip vykdomos tiesioginės SMS reklamos kampanijos.

Yra galimybė siųsti tam tikrus SMS, kai vartotojas kažką padaro Jūsų tinklalapyje. Pavyzdžiui, jei kažką nuperka iš Jūsų elektroninės parduotuvės, jam automatiškai išsiunčiamas specialus SMS su specialia nuolaida kitiems pirkiniams, arba paprasčiausia padėka.
Taip pat yra galimybė siųsti SMS, kai vartotojas pamiršta prisijungimo duomenis ir jam reikia įvesti specialų kodą.

Galime padėti ir su atsiskaitymais SMS žinutėmis, kai vartotojas rašo specialią SMS žinutę, kuri apmokestinama padidintu ar reguliariu tarifu.

Panaudojimo būdų SMS žinutėms yra be galo daug ir visų čia neišvardinsime. Mūsų tikslas – suteikti Jums patogius ir stabiliai veikiančius resursus ir įrankius, kuriais galėtumėte lengvai ir užtikrintai valdyti savo vykdomas SMS kampanijas. Tam reikalingi ne tik patikimai veikiantys serveriai, bet ir kiti specialūs dalykai.

Turite klausimų dėl techninių galimybių? Susisiekite su mumis jau dabar ir mūsų vadybininkai paaiškins, kaip galite integruoti SMS rinkodaros kampanijas į savo IT ūkį.

Visuomenės informavimo priemonių palyginimas
Pagal tris kriterijus: pasiekiamumą, kainą ir veiksmingumą.

SMS marketingo planai ir kainos
Mokėkite tik tiek, kiek jums iš tikrųjų reikia.

SMS marketingo privalumai
Žinokite, ką gaunate, kad galėtumėte objektyviai įvertinti, ar Jums tai naudinga.

Greita ir patogu

Išsiųsti SMS visiems savo turimiems kontaktams galima vos per keliolika sekundžių. Tai itin greitas ir patogus būdas reklamuotis.

Nebrangi reklamos priemonė

SMS marketingas – nebrangi reklamos priemonė. Vienos SMS išsiuntimas kainuoja vos kelis centus, todėl tiksliai žinosite, kiek išleidžiate vieno kliento pritraukimui.

SMS perskaito dauguma

Skirtingai nei el. laiškų rinkodaroje, SMS perskaitymo procentas yra labai didelis. Dažniausiai reklaminius SMS perskaito didžioji dauguma adresatų.

Lengva valdyti kampanijas

Galite nesunkiai nustatyti, kam siųsite SMS, kokia tikslinė auditorija, kad SMS turi būti išsiųsta ir daugybė kitų parametrų.

Sekite rezultatus

Sekite savo SMS kampanijos rezultatus, jei SMS esančias nuorodas atidaro naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais. Taip pat matykite, kiek SMS pasiekė adresatus, kada jos buvo išsiųstos ir peržiūrėtos.

Lengvai valdomi duomenys

Sekite savo SMS kampanijos rezultatus, jei SMS esančias nuorodas atidaro naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais. Taip pat matykite, kiek SMS pasiekė adresatus, kada jos buvo išsiųstos ir peržiūrėtos.


Nedvejokite, išbandykite SMS rinkodarą jau dabar!

Atskaitymo būdai

Kontaktai

Registracijos adresas
S. Žukausko g. 6-40

LT-49307 Kaunas

Parašykite mums
info@anvasta.lt

sales@anvasta.lt

Kontaktinis tel. nr
+(370) 636 56565

Klientų atsiliepimai

Rinkdamiesi svetainių talpinimo tiekėją, ieškojome patikimo partnerio. Iš tiesų nesuklydome pasirinkę UAB “ANVASTA”. Per 4 metus neturėjome jokių bėdų, nemokamai perkėlė mūsų paslaugas iš kito tiekėjo, konsultavo įvairiais techniniais klausimais, davė labai vertingų patarimų.

A. Knezevičius
UAB “KNEZ” direktorius

Kylam!