+(370) 636 56565 (10:00 - 18:00)

Serverių priežiūra Serverių priežiūra

ecommerce

Serverių administravimas paprastai reikalauja samdyti IT administratorių ir patyrusį serverių specialistą. Smulkioms ir vidutinėms įmonėms tai dažnai neapsimoka, be to patyrusių IT administratorių Lietuvoje nėra tiek jau daug, kad visiems jų užtektų. Siūlome pasinaudoti puikia galimybe sutaupyti šiai pozicijai Jūsų įmonėje ir vietoj vieno profesionalo samdyti visą mūsų įmonę, kuri atliks visus serverių administravimo darbus:

  • - Serverių parinkimas pagal esamus ir būsimus poreikius;
  • - Serverių konfigūravimas (LINUX arba Windows);
  • - Serverių veiklos monitoringas ir papildomi resursai;
  • - Skubus problemų sprendimas 24/7;
  • - Informacijos serveriuose apsauga, apsauga nuo įsilaužimų;
  • - Atsarginių kopijų darymas;
  • - El. pašto, kitų serverio programų instaliavimas ir palaikymas, naujų vartotojo paskyrų kūrimas;
  • - IT skyriaus darbuotojų konsultacijos ir visokeriopa pagalba realiu laiku;
  • - Serverių efektyvumo monitoringas ir konsultacijos kai kuriais IT strategijos klausimais.

Patikėkite serverių administravimą UAB „Anvasta“ specialistams ir būkite tikri, kad jūsų serveriai veikia maksimaliai efektyviai.

Serverių administravimo privalumai
Žinokite, ką gaunate, kad galėtumėte objektyviai įvertinti, ar Jums tai naudinga.

Profesionali pagalba

Būkite tikri – su Jūsų serveriui dirba tikras profesionalas. Jis iš karto identifikuos problemą ir ras sprendimo būdą. Mūsų profesionalūs serverių administratoriai padės Jūsų IT srities darbuotojams.

Pigiau, nei samdyti

Serverio administravimo mokestis yra kur kas mažesnis, nei atsieitų aukščiausio lygio sistemų administratoriaus paieška ir įdarbinimas Jūsų įmonėje. Tuo galite įsitikinti sužinoję siūlomos paslaugos kainas.

Pagalba ir konsultacijos

Mūsų sistemų administratoriai nuolatos padeda Jūsų įmonės darbuotojams, juos geranoriškai konsultuoja, pataria tam tikrais IT klausimais, veda įvairius apmokymus.

Fizinio serverio valdymas

Fizinio serverio priežiūra – mūsų rankose. Garantuojame, kad talpykla veiks nepriekaištingai, o duomenys bus apsaugoti. Tai itin svarbu, kai serveryje laikomi svarbūs duomenys Jūsų verslui.

Ilgalaikė partnerystė

Mus domina tik ilgalaikė partnerystė, nors galime padėti susidoroti ir su pavienėmis serverių administravimo užduotimis. Bendradarbiaudami ilgai ir efektyviai galime Jums pasiūlyti būdų, kaip dar labiau efektyvinti Jūsų verslą.

Dirbame visur

Nesvarbu, kokioje šalyje teikiate paslaugas, kokiame duomenų centre stovi realūs Jūsų serveriai – juos galime administruoti profesionaliai neišvykdami iš Lietuvos. Prisitaikome net prie darbo skirtingomis laiko juostomis.

Užsisakykite serverių administravimo paslaugą jau dabar ir išvenkite daugybės problemų ir nesusipratimų savo IT ūkyje.

Atskaitymo būdai

Kontaktai

Registracijos adresas
S. Žukausko g. 6-40

LT-49307 Kaunas

Parašykite mums
info@anvasta.lt

sales@anvasta.lt

Kontaktinis tel. nr
+(370) 636 56565

Klientų atsiliepimai

Rinkdamiesi svetainių talpinimo tiekėją, ieškojome patikimo partnerio. Iš tiesų nesuklydome pasirinkę UAB “ANVASTA”. Per 4 metus neturėjome jokių bėdų, nemokamai perkėlė mūsų paslaugas iš kito tiekėjo, konsultavo įvairiais techniniais klausimais, davė labai vertingų patarimų.

A. Knezevičius
UAB “KNEZ” direktorius

Kylam!