+(370) 636 56565 (10:00 - 18:00)

SEO paslaugos SEO paslaugos

othersolution

UAB „Anvasta“ savo klientams teikia ir profesionalias SEO paslaugas. Puikiai išmanome, ko reikia Jūsų svetainei, kad ji veiktų sklandžiai ir gautų daugiau lankytojų iš paieškos sistemų.

SEO – Search engine optimization yra procesas, kurio metu puslapis paruošiamas pagal paieškos sistemų reikalavimus. Tam tikrų veiksmų visuma leidžia pasiekti aukštesnes pozicijas paieškoje pagal tam tikrus raktinius žodžius. SEO paslaugos susideda iš dviejų dalių – vidinis SEO ir išorinis SEO.

Išorinis SEO – tai atgalinės nuorodos ir socialiniai signalai. Atgalinės nuorodos į tinklalapį turi būti iš kokybiškų ir temiškai susijusių resursų. Nemažai dėmesio kreipiama į socialinių tinklų signalus –Facebook „Patinka“ ir pasidalinimų skaičių, Twitter „čiulbesius“, Google+ +1 mygtuko paspaudimas ir t.t.

Labai svarbią vietą SEO paslaugose užima kokybiški ir tinkamai paruošti tekstai.

Galime pasiūlyti visą SEO paslaugų paketą už itin priimtiną kainą. SEO paslaugos teikiamos ne vienerius metus, todėl puikiai suvokiame, kaip tai daryti efektyviai ir profesionaliai. SEO – ilgalaikė investicija, todėl esame pasiruošę dirbti kartu ilgai ir produktyviai.

Kodėl verta kreiptis į mus
Bendradarbiaudami su profesionalais sumažinate nesėkmingų kampanijų riziką.

Orientuoti į rezultatus

Mūsų SEO specialistai orientuoti ne vien tik į greitą tikslų įgyvendinimą, bet ir į konkrečius rezultatus – padidėjusius Jūsų verslo pardavimus. Tai reiškia, kad prisiimame atsakomybę už Jūsų verslo efektyvią reklamą internete įvairiomis SEO priemonėmis.

Konsultacijos

SEO procesai yra gana dinamiški ir ne visada suprantami. Nuolatos konsultuojame savo esamu klientus, kaip geriau optimizuoti tinklalapius, kad būtų pasiekti užsibrėžti tikslai.

Tvirta partnerystė

Pasiekti priimtinų rezultatų įvairiomis SEO priemonėmis galima gana greitai, tačiau pasiektus rezultatus reikia ir išlaikyti ilgą laiką. Dėl to stengiamės bendradarbiauti su klientais nuolatos, kad galėtume padėti pasiekti tikslus keičiantis SEO reikalavimams.

Užsisakykite SEO paslaugas jau dabar ir tapkite matomais paieškos sistemose.

Atskaitymo būdai

Kontaktai

Registracijos adresas
S. Žukausko g. 6-40

LT-49307 Kaunas

Parašykite mums
info@anvasta.lt

sales@anvasta.lt

Kontaktinis tel. nr
+(370) 636 56565

Klientų atsiliepimai

Rinkdamiesi svetainių talpinimo tiekėją, ieškojome patikimo partnerio. Iš tiesų nesuklydome pasirinkę UAB “ANVASTA”. Per 4 metus neturėjome jokių bėdų, nemokamai perkėlė mūsų paslaugas iš kito tiekėjo, konsultavo įvairiais techniniais klausimais, davė labai vertingų patarimų.

A. Knezevičius
UAB “KNEZ” direktorius

Kylam!