+(370) 636 56565 (10:00 - 18:00)

Atsarginės kopijos Atsarginės kopijos

storage

Teikiame atsarginių kopijų darymo ir duomenų atstatymo paslaugas.

Kas dieną savo klientams padarome tūkstančius gigabaitų atsarginių kopijų. Atsarginės duomenų kopijos saugomos specialiuose serveriuose, prieš tai jos yra užkoduojamos ir labai stipriai suspaudžiamos, kad užimtų kaip įmanoma mažiau vietos. Dalis duomenų kopijų yra laikoma kituose serveriuose ir duomenų centruose. Taip siekiama užtikrinti, kad atsarginės kopijos nepradingtų.

Kam reikalingos atsarginės kopijos? Absoliučiai visiems interneto puslapiams, bet kokiems hostingo planams. Savo klientams suteikiame labai plačią veiksmų laisvę valdant savo talpinimo planą. Ne visada laikomasi elementariausių duomenų apsaugos principų, todėl yra buvę atvejų, kai prastai apsaugotas svetaines „nulaužė“ programišiai ar tik besirengiantys tokiais tapti. Tokiu atveju tolimesnis interneto puslapio likimas priklauso tik nuo turimos duomenų kopijos – mes galime surasti paskutinę atsarginę kopiją ir pagal ją atstatyti duomenis ir grąžinti svetainę į pirminę būseną.

Kada gali prireikti atsarginių duomenų kopijų?

  • Kai svetainės duomenys yra ištrinami ar sugadinami piktavalių programišių;
  • Kai įmonės darbuotojas, atsakingas už serverio priežiūrą, padaro keletą grubių administravimo klaidų;
  • Kai sugenda serverių RAID masyvas duomenų centre.
  • Kai duomenys yra apleidžiami ir po kurio laiko juos siekia susigrąžinti senasis užsakovas.

Duomenų atstatymas – gana sudėtingas procesas, nes reikia suvokti, kaip buvo renkami duomenys ir kaip juos išdėstyti, kad viskas liktų kaip seniau.

Atsarginių kopijų privalumai
Kodėl verta atsargines kopijas laikyti būtent pas mus.

Speciali programinė įranga

Mes naudojame specialią programinę įrangą kurti atsarginėms kopijoms ir joms administruoti, tad klaidų galimybė – labai maža.

Saugoma „debesyje“

Atsarginės kopijos yra saugomos „debesyje“ – per kelis skirtingus serverius sujungtuose resursuose, kurie yra ypač saugūs ir patikimi.

Protinga kaina

Kiek įvertintumėte savo įdirbį ir triūsą bei sukauptus duomenis? Dirbame už fiksuotą kainą. Paslaugos kaina – labai konkurencinga, todėl siūlome rinktis būtent mus.

Konsultacijos

Nuolatos konsultuojame įmonių vadovus ir IT skyriaus darbuotojus atsarginių kopijų valdymo ir duomenų atstatymo klausimais.

Periodiškumas

Galime atsargines kopijas saugoti kas mėnesį, kas savaitę, kas dieną, kas valandą – pagal Jūsų pageidavimą.

Patikimi partneriai

Atsarginės kopijos – ne vienkartinis veiksmas, todėl vertiname ilgalaikę partnerystę šioje srityje.

Nedvejokite, išbandykite atsarginių kopijų paslaugas jau dabar!

Atskaitymo būdai

Kontaktai

Registracijos adresas
S. Žukausko g. 6-40

LT-49307 Kaunas

Parašykite mums
info@anvasta.lt

sales@anvasta.lt

Kontaktinis tel. nr
+(370) 636 56565

Klientų atsiliepimai

Rinkdamiesi svetainių talpinimo tiekėją, ieškojome patikimo partnerio. Iš tiesų nesuklydome pasirinkę UAB “ANVASTA”. Per 4 metus neturėjome jokių bėdų, nemokamai perkėlė mūsų paslaugas iš kito tiekėjo, konsultavo įvairiais techniniais klausimais, davė labai vertingų patarimų.

A. Knezevičius
UAB “KNEZ” direktorius

Kylam!