+(370) 636 56565 (10:00 - 18:00)

Apie kompaniją Apie kompaniją

whyus

„Anvasta“ – daugiau, nei eilinė hostingo kompanija

UAB „Anvasta“ yra kitokia IT paslaugų kompanija. Mūsų pagrindinis išskirtinumas – teikti mūsų klientams kompleksines IT paslaugas, ir tai mums puikiai sekasi. Tapkite mūsų klientais jau dabar!

Kiekvienos įmonės IT susideda iš kelių svarbių dalių. Visų pirma, tai kompiuteriai ir kita įranga, reikalinga darbui. Ja dažniausiai rūpinasi IT skyrius pagal kiekvieno darbuotojo poreikius, todėl šioje srityje mūsų kompetencija nėra labai reikšminga, nors konsultacijas suteikti galime. Kita svarbi dalis – efektyviam darbui reikalingos programos ir priemonės – stabiliai veikiantis el. paštas, vidinis įmonės socialinis tinklas, projektų valdymo sistema, CRM, kitos verslo valdymo programos, kurios dažniausiai veikia „debesyje“. Mes rūpinamės jų įdiegimu, konfigūravimu, priežiūra, palengvindami įmonės IT skyriaus darbą. Trečioji dalis – interneto svetainė, kaip vienas iš svarbiausių rinkodaros priemonių. Įmonės tinklalapis turi ne tik stabiliai veikti, bet ir pritraukti klientus, pirkėjus, partnerius – įgyvendinti tuos tikslus, kurie yra numatyti. Patys interneto svetainių nekuriame, tačiau jas prižiūrime, padedame su SEO, rinkodaros sprendimais, internetiniais mokėjimais ir kitomis efektyviam jos veikimui reikalingais elementais.

Mūsų įmonėje dirba patyrę specialistai, puikiai išmanantys ne tik techninę pusę, bet ir sugebantys bendrauti su klientu, įsigilinti į jo poreikius, greitai suvokti keliamus tikslus ir atitinkamai profesionaliai reaguoti.

Kodėl verta rinktis mus, UAB „Anvasta“
Žinokite, ką gaunate, kad galėtumėte objektyviai įvertinti, ar Jums tai naudinga.


Puikus kainos ir kokybės santykis
Teikdami itin pigias paslaugas rizikuojame, kad nukentės paslaugų kokybė, todėl nuo pat įmonės įkūrimo nusprendėme, kad kokybė už priimtiną kainą turi būti pagrindinis mūsų prioritetas.

IT paslaugų įvairovė
Nuolatos siūlysime naujas paslaugas. Kompleksinės paslaugos palengvina darbą ir paslaugų administravimą, tačiau turime reaguoti į rinkos pokyčius ir pasiūlyti tam tikras naujoves, kurios Jūsų verslui gali būti naudingos ir turėti lemiamos įtakos Jūsų verslo rezultatams.

Lengvas paslaugų valdymas
Teikdami itin pigias paslaugas rizikuojame, kad nukentės paslaugų kokybė, todėl nuo pat įmonės įkūrimo nusprendėme, kad kokybė už priimtiną kainą turi būti pagrindinis mūsų prioritetas.

Kompleksinės paslaugos
Svetainės talpinimas yra tik viena paslauga iš mūsų paslaugų komplekso, kurį teikiame savo klientams. Administruoti serverį reikalauja specifinių žinių, tačiau yra ir kitų paslaugų, kurios naudingos Jūsų verslui, todėl stengiamės, kad viską gautumėte iš vienų rankų.

Nepriekaištingas veikimas
Mūsų serveriai veikia 99,9% laiko per metus. Tai reiškia, kad Jūsų tinklalapis ir verslo valdymo sistemos visada veikia sklandžiai ir be trukdžių. Stabilumas – pagrindinė IT srities vertybė, kurios visada siekiame.

Nuolatinės konsultacijos
Mielai patarsime, pakonsultuosime įvairiais su Jūsų įmonės IT strategija susijusiais klausimais, pasiūlysime galimus profesionalius sprendimus, jei reikia, pamokysime, kaip dirbti su viena ar kita programa. Esame pasiekiami 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę, 364 dienas per metus.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis jau dabar – pasitarkime, kaip galime prisidėti prie Jūsų verslo efektyvumo gerinimo ir sėkmės.

Atskaitymo būdai

Kontaktai

Registracijos adresas
S. Žukausko g. 6-40

LT-49307 Kaunas

Parašykite mums
info@anvasta.lt

sales@anvasta.lt

Kontaktinis tel. nr
+(370) 636 56565

Klientų atsiliepimai

Rinkdamiesi svetainių talpinimo tiekėją, ieškojome patikimo partnerio. Iš tiesų nesuklydome pasirinkę UAB “ANVASTA”. Per 4 metus neturėjome jokių bėdų, nemokamai perkėlė mūsų paslaugas iš kito tiekėjo, konsultavo įvairiais techniniais klausimais, davė labai vertingų patarimų.

A. Knezevičius
UAB “KNEZ” direktorius

Kylam!